Canlı TV ve Dizi Fragmanları – iyisibudur

1.2.2

Canlı TV ve Dizi Fragmanları - iyisibudur, uygulaması ile birlikte bütün kanalları HD yayın kalitesi ile kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Birbirinden farklı yüzlerce kanal ve kesintisiz yayın akış seçeneği ile kolaylıkla izleyeceksiniz. Canlı Yayın ve Canlı Televizyon izleme keyfini uygulamamız ile beğenerek kullanacaksınız. Gece ve Gündüz modu ile gözünüze yormadan iyi bir kullanıcı deneyimi ile kesintisiz canlı yayın izleyeceksiniz. Tüm televizyon kanalları dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman takip edin.
4.0/5 Votos: 381
Desarrollador
iyisibudur
Versión
1.2.2
Actualización
April 20, 2020
Requerimientos
4.4 and up
Tamaño
17M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Imágenes

Descripción

Canlı TV ve Dizi Fragmanları – iyisibudur, uygulaması ile birlikte bütün kanalları HD yayın kalitesi ile kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Birbirinden farklı yüzlerce kanal ve kesintisiz yayın akış seçeneği ile kolaylıkla izleyeceksiniz. Canlı Yayın ve Canlı Televizyon izleme keyfini uygulamamız ile beğenerek kullanacaksınız. Gece ve Gündüz modu ile gözünüze yormadan iyi bir kullanıcı deneyimi ile kesintisiz canlı yayın izleyeceksiniz. Tüm televizyon kanalları dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman takip edin.

Dizi Fragmanları ile sevdiğiniz dizilerin güncel fragmanları hemen uygulamamız üzerinden izleyebilirsiniz. HD kalitede ve en hızlı fragman izleme keyfini uygulamamız ile beraber çıkarın. Takip ettiğiniz dizinin yeni bölümünün fragmanı yayınlandığında anında bildirim alabilir ve kaçırdığın fragmanı tekrar tekrar dilediğin zaman dilediğin yerden izleyebilirsin.

Filtre özelliği ile gündemdeki dizi tiplerini konularına göre görebilir ve istediğiniz dizinin bilgisini okuyabilir aynı zamanda tüm fragmanlarını izleyebilirsiniz. Bildirim sistemleri sayesinde yeni bir fragman eklendiğinde uygulamamız sizi hemen haberdar eder ve en iyi dizi fragmanlarını en hızlı siz izlerseniz.

Canlı TV yayın akışları ile beraber canlı televizyon içeriklerine göz atabilir istediğiniz zaman durdurup ve devam ettirebilir tam ekran ve yarım ekran seçeneğiyle iyi bir deneyimle izleyebilirsiniz.

Sevebileceğiniz Bazı Özellikler;

* Tam ekran modu
* Gece ve Gündüz modu
* Tipe Göre Arama
* Yıla Göre Arama
* Eskiye Dönük Fragman İzleyebilme
* Canlı TV ve Dizi Fragmanları özet bilgileri
* HD Yayın kalitesi
* HD fotoğraf kalitesi
* Özelleştirilmiş kullanıcı deneyimi
* Esnek menü yapısı

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Novedades

İlk versiyon yayınlandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *