Lotis – Ortaokul Ders Notları

1.0.2

Lotis ile cep telefonunuzdan, tabletinizden istediğiniz her yerden, internet bağlantı ihtiyacı olmadan tüm ders notlarınız her an yanınızda!
Download APK
4.8/5 Votes: 6
Developer
Viennasoft
Version
1.0.2
Updated
September 1, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
21M
Get it on
Google Play

Report this app

Images

Description

Lotis ile cep telefonunuzdan, tabletinizden istediğiniz her yerden, internet bağlantı ihtiyacı olmadan tüm ders notlarınız her an yanınızda!
Ortaokul Ders Notları uygulaması, ortaokul öğrencileri için hazırlanmış olan bir ders çalışma uygulamasıdır. Okul dersleriniz artık her an yanınızda ve cebinizde!. Canlı derslerinizde uygulama ile beraber öğretmeninizin anlattıklarının yanında online eğitiminize katkı sağlayacaksınız. Ortaokul sınavlarına ve açık ortaokul sınavlarına hazırlanırken uygulamamız size çok yardımcı olacaktır. Bu geniş platform özenle ve seçilerek hazırlanmış, ders anlatım föyleri, kolay ve anlaşılır, güncel eğitim müfredatına uygun 4.5.6. ve 7. sınıf tüm ders notlarını bulundurmaktadır. Video ders notlarının yazılı hali uygulama içindedir. Her sınıf için bölümlerine ayrılmış ders notları öğrencilere sistematik bir şekilde konudan konuya çalışma imkanını sağlamaktadır. Sürekli MEB müfredatına uygun güncellenerek, yenilenen ve zengin içeriği ile ortaokul ders notları, öğrencilerin notlara ulaşmasını kolaylaştıracaktır. Derslerde başarılı olabilmenize katkıda bulunabilmek için bu uygulama hazırlanmıştır. Bu uygulama hazırlanırken ortaokul, açık ortaokul ders kitaplarına ve ders müfredatına uyum gösterilmiştir. Konular pratik ders notları halindedir. Yazılı ders notları ve yazılı konuları uygulamada bulunmaktadır. Ders çalışma programınıza uygun olarak uygulama içinde özet konulara ulaşabilirsiniz. Ders notu tutma, ders notlarını özetle deftere yazmak isteyen öğrenciler için uygulama birçok açında kolaylık sağlamaktadır. Ortaokulda canlı ders kaçıran ve online derse katılamayan öğrenciler için konular özetle ve düzenli bir şekilde hazırlanmıştır. Ortaokula giriş yapan öğrenciler ve mezun olan öğrencilere kadar tüm konular işlenmiştir. İçinde bulunan açık Ortaokul ders özetleri, Ortaokul 1,2,3,4 tüm derslerin konu anlatımlarını içermektedir. Ortaokul ders çalışma programlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Dördüncü, beşinci, altıncı, yedinci ve sekizinci sınıf Ortaokul öğrencileri için konular anlaşılır bir dille konu anlatımlarına yer verilmiştir. İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için Ortaokul müfredatına uygun İngilizce ders notları ve sözleri eklenmiştir.

Geniş ve Zengin Konu İçeriği Lise sınavlarına hazırlıkta girilen LGS, Hazırlık Kaynağı. Pratik Tüm Ders Notları Aşağıdaki Ders Konu Anlatımlarını İçermektedir.

5. 6. 7. 8. Sınıf Türkçe Ders Notu Konu Anlatımları
5. 6. 7. 8. Sınıf Matematik Ders Notu Konu Anlatımları
5. 6. 7. 8. Sınıf Fen Bilimleri Ders Notu Konu Anlatımları
5. 6. 7. 8. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Notu Konu Anlatımları
5. 6. 7. 8. Sınıf İngilizce Ders Notu Konu Anlatımları
5. 6. 7. 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Notu Konu Anlatımları
5. 6. 7. 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi Ders Notu Konu Anlatımları
Ortaokul öğrencilerine uygun tüm ders konu anlatımlarını içermektedir.

Ortaokul ders notları uygulaması, her türlü orta sınıf seviyesine uygun bilgisayardan, cepten, televizyondan ve tabletten ulaşabileceğiniz ücretsiz tüm ders notları ve kaynakları, Ortaokul eğitim müfredatı konularının tamamını içermektedir.

Hemen uygulamayı yükleyin ve kullanmaya başlayın.

• Lütfen görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın.

What's new

Eksik notlar eklendi.

Download links

You can download the direct apk of the application from the link. All you have to do is click the link. downloading the application and installing directly, it's that simple

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *