Watsons Türkiye

0.2.70

Watsons Uygulaması ile Binlerce Ürün Sizi Bekliyor
2.8/5 Votes: 1,894
Developer
Watsons Türkiye
Version
0.2.70
Updated
September 15, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
51M
Get it on
Google Play

Report this app

Images

Description

Watsons Uygulaması ile Binlerce Ürün Sizi Bekliyor
Watsons online alışveriş deneyimi şimdi cep telefonunda. Yeni Watsons mobil alışveriş uygulamasıyla binlerce ürün arasında kolayca gezebilir, beğendiğin ürünleri kolayca sepetine ekleyip kolayca satın alabilirsin. İşte Watsons Türkiye mobil alışveriş uygulamasının bazı özellikleri:

1. Binlerce Ürün: 10.000+ ürün arasında aradığın ürünü kolayca bulabilirsin. Makyaj, kişisel bakım, saç bakımı, cilt bakımı, anne bebek, elektronik ve daha pek çok kategoride binlerce ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
2. Kolay Arama: Barkod tarama ve sesli arama özelliklerini kullanarak aradığın ürüne kolayca ulaşabilirsin.
3. Tek Tıkla Ödeme: Masterpass’e kayıtlı kartlarını kullanarak ödeme adımını Watsons mobil ile tek tıkla tamamlayabilirsin.
4. Watsons Card: Watsons Card puan bilgilerini kolayca takip edebilir, alışveriş geçmişini görebilirsin. Ayrıca Watsons Card’ını mobil uygulamana tanımladıktan sonra mağazada kullanmaya başlayabilirsin. Artık Watsons Card’ını yanında taşımana gerek yok.
5. Yorumlar ve Puanlar: Alışverişini yapmadan önce ürünlere ait yorumları okuyabilir, puanlarına göz atabilirsin. Yorumlar ve puanlar karar vermeni kolaylaştırır.
6. Mağazalar: Sana en yakın mağazayı ister listeden istersen de harita üzerinden kolayca bul.
7. Kolay Sipariş Takibi: Siparişini verdikten sonra kolayca siparişinin durumunu takip et, kargo durumunu sorgula.
8. Favoriler: Beğendiğin ürünleri favorilerine ekle. Dilediğin zaman favoriler listesine eriş ve bu ürünleri satın al. Watsons alışveriş uygulaması ile alışveriş artık çok kolay.

What's new

Daha iyi bir deneyim için düzenli olarak güncelliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *